Apie mus

Grįžti atgal
Naujiena
Naujiena! CashTester BC 241 SD
-
Naujiena! CashTester BC 241 SD      Su džiaugsmu pristatome vieną moderniausių ir inovatyviausių banknotų tikrinimo ir skaičiavimo mašinų Cashtester BC 241 SD.     Banknotų detektorius ir skaičiuotuvas Cashtester BC 241 SD – tai sėkmingai išband…
Naujiena! CashTester BC 141 SD
-
Naujiena! CashTester BC 141 SD CashTesterBC 141 SD – tai itin efektyvus ir inovatyvus pinigų tikrintuvas atrinktoms eurų kupiūroms. Banknotų tikrinimo greitis gali pasiekti net 1500 banknotų per minutę! Tereikia uždėti banknotus ant skaičiavimo dė…
Naujiena! Epson TM-m30
-
Naujiena! Epson TM-m30 Pristatome naująjį Epson TM-m30, vieną mažiausių stacionarių POS spausdintuvų pasaulyje, puikiai tinkančių mažoms erdvėms. Daugiau informacijos rasite ČIA.

Įmonė UAB BHD | Baltic Hardware Distributor, nuo 2004m sėkmingai vykdanti veiklą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje užsiima didmenine prekyba specializuota IT įranga, skirta viešnagės (HoReCa) sektoriui Baltijos šalyse, taip pat vyko didmeninę ir mažmeninę prekyba prekių apsaugos, praėjimo kontrolės, darbuotojų laiko apskaitos ir iškvietimo sistemomis, bei technine įranga ir mažagabarite kosmetika viešbučiams, SPA ir svečių namams. Įmonė yra nekartą pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių bei dalyvavusi Verslo Žinių organizuojamuose Gazelės apdovanojimuose.

Visą laiką plečiame ir atnaujiname prekių asortimentą ir galime pasiūlyti techninę įrangą įvairiems sprendimams. Esame gerai žinomų tiekėjų ir prekės ženklų atstovai, todėl produktus siūlome tik iš pirmų rankų, taip užtikrindami prekės kokybę ir kokurencingas kainas.
Įmonės darbuotojų kvalifikacija ir nuolatinis tobulėjimas užtikrina aukštą paslaugų kokybę, o techninei įrangai suteikiama ilgametė garantija sąlygoja apie jos patikimumą.

Mūsų įmonės tikslas - tapti Jūsų partneriu, užtikrinančiu stabilų įrangos ir IT sprendimų tiekimą, bei pasiūlyti pažangiausius sprendimus, kurie padidintų darbo sėkmę bei užtikrintų nuolatinę pelningą Jūsų veiklą.